fbpx

✔ Ano, chci okamžitý přístup do programu Krabičky Praktického Marketingu, kde získám PŘESNÉ kroky, šablony, příklady, pracovní listy, a veškeré návody a implementační nástroje, které potřebuji k vytvoření účinného systému na získávání zákazníků a opakovaných prodejů.

ANO! Chci dnes udělat první krok na mojí 8 týdenní cestě k

implementaci automatizovaného systému na získávání zákazníků a opakovaných prodejů. Mimo jiné, dostanu:

  • Videolekce: Filip mě provede procesem tvorby každé části automatizovaného marketingového systému. Filip mi ukáže, co PŘESNĚ musím vědět a dělat. 
  • Pracovní listy: Díky pracovním listům budu přehledně vidět, jaké kroky musím udělat každý týden. 
  • Šablony, nástroje a příklady: Dostanu všechny materiály, které potřebuji k vytvoření každého elementu zapojeného v procesu získávání zájemců, zákazníků a opakovaných prodejů. 
  • Přístup do uzavřené skupiny: Po dobu 3 měsíců se budu moci zeptat Filipa na jakoukoliv otázku v uzavřené skupině. 

ROČNÍ GARANCE 100% SPOKOJENOSTI S VÝSLEDKY:

Rozumím, že pokud kdykoliv v průběhu jednoho roku od zakoupení aplikuji všechny postupy z programu Krabička Praktického Marketingu a budu mít pocit, že nezískávám výrazně více zákazníků a moje zisky se znatelně nezvýšily, mohu si požádat o vrácení celé částky do 365 dní od zakoupení a CELÁ částka mi bude vrácena.


Beru na vědomí, že v rámci akční nabídky dnes vstupuji do Krabičky Praktického Marketingu se slevou 10 000 Kč. Vím, že v ceně není živá podpora od Filipa či přístup do VIP Skupiny, ale získávám doživotní plný přístup do členské sekce programu KPM včetně všech videolekcí, pracovních listů, šablon, nástrojů a příkladů.

✔ Ano, chci získat okamžitý přístup do členské sekce programu Krabička Praktického Marketingu