fbpx

✔ Ano, chci vstoupit do programu UPSTARTER, kde získám PŘESNÉ kroky, šablony, příklady, pracovní listy, návody a veškerou podporu, kterou potřebuji k tomu, aby mi moje expertní podnikání přinášelo zisk přes 50 000 Kč měsíčně – i bez reklam a technikálií.

ANO! Chci dnes udělat první krok na mojí 90-denní cestě k nastartování mého expertního podnikání. Mimo jiné, dostanu:

  • Individuální plán: Filip mi sestaví individuální plán na míru mé situaci, který budu dalších 90 dní následovat krok za krokem.
  • Videolekce: Získám okamžitý přístup ke krátkým a praktickým videotréninkům s Filipem, které mi pomohou s implementací každé části mého individuálního plánu.
  • Pracovní listy: Díky pracovním listům budu přehledně vidět, jaké kroky musím udělat každý týden a nikde se neztratím. 
  • Šablony, nástroje a příklady: Dostanu všechny materiály, které potřebuji k implementaci každé části mého individuálního plánu.
  • Členství v komunitě: Stanu se členem úzké komunity expertů na stejné cestě, kteří mě budu podporovat a inspirovat.
  •  Živé hovory: Každý týden Filip zodpoví všechny mé otázky na skupinovém videohovoru. Neodejde, dokud mi nebude vše jasné.
  • S.O.S. konzultace: Mohu využít až tři 45min konzultace s Filipem, kde mi Filip pomůže překonat každou překážku na cestě.  

GARANCE 2X ŠANCE NA ÚSPĚCH:

Rozumím, že pokud by se mi investice do programu nevrátila během prvních 90 dnů, Filip se mnou individuálně zreviduje můj postup a vytvoří mi zdarma personalizovaný plán na dalších 90 dní. Celých 180 dnů budu mít také přístup ke všem materiálům, živým hovorům i komunitě. Díky garanci budu mít dost času dotáhnout vše do konce a moje šance na úspěch je dvojnásobná.


Beru na vědomí, že 5 lidí dnes může využít kód UP325. S použitím kódu získám plný přístup do programu UPSTARTER, včetně všech bonusů, a ušetřím 32 500 Kč oproti běžné ceně.

✔ Ano, chci dnes vstoupit do programu UPSTARTER a ihned si vybrat termín vstupní konzultace s Filipem.